REFERENCIE

Medzi úspechy spoločnosti sa radia dlhoročná spolupráca s firmami 1. OZV, KOSIT, VSE, TEHO, DDS STABILITA, ŽSR, BOP Poprad, Milk Agro, ZMOS a množstvo ďalších firiem pôsobiacich na Slovensku.

V medzinárodnom pôsobení patria medzi stálych klientov spoločnosti Schülle Slovakia, IMA Schelling, Phoenix Global, Grundig, IXONOS, Jansen Cilag, Hill’s …

Pre uvedené spoločnosti sme od roku 1996 vytvorili obrovské množstvo grafík, ktoré boli využité na printové alebo digitálne použitie. Od reklamných kampaní po exkluzívne eventy, teambuildingy.

Prekonať konkurenciu nielen grafickým stvárnením ale aj filozofiou prevedenia kampane. A ako to vieme zaručiť? Tým že sme tu od roku 1996? Nie naša história neznamená to, že by ste mali hneď zdvihnúť telefón a rýchlo si dohodnúť stretnutie! Ani naše dlhoročné skúsenosti v marketingu nebudú možno to čo sa Vás presvedčí. Sme jednoducho LUMINA hľadíme nie z pohľadu predávajúceho, ale z pohľadu kupujúceho resp. užívateľa služieb. A tento pohľad by mal byť rozhodujúci pre Vaše rozhodnutie.

ZAVESOVO.SK Tvoríme Váš domov

Závesovo s.r.o. je nová a dynamická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu závesov a záclon na mieru. Ponúka široký sortiment látok, farieb a vzorov, ktoré prispôsobia vášmu interiéru a vkusu.

Pre firmu Závesovo s.r.o. sme v rekordne krátkom čase vytvorili e-shop zavesovo.sk, ktorý je moderný, prehľadný, funkčný a ľahko použiteľný. Štart bol podporený intenzívnou kampaňou prostredníctvom sociálnych médií. Vďaka tomu sa e-shop stal veľmi populárnym a začal zaznamenávať vysoký nárast objednávok. Pri vývoji bol kladený dôraz na SEO a rýchlosť.

Okrem e-shopu sme pre firmu Závesovo s.r.o. poskytli aj ďalšie podporné služby, ktoré zvýšili jej prestíž a viditeľnosť. V oblasti tlače sme vyrobili kvalitné vizitky, letáky, plagáty, brožúry, magnetky, katalógy a elegantné vzorkovníky, ktoré zákazníkom uľahčujú výber látok.


IXONOS: dizajn, ktorý mení svet

IXONOS je technologická spoločnosť, ktorá sa venuje dizajnu a inovácii. Založená v roku 1994 v Helsinkách vo Fínsku, IXONOS sa stala globálnym lídrom v oblasti informačných technológií a služieb.

Naša agentúra mala tú česť spolupracovať s IXONOS na dvoch reklamných kampaniach, ktoré mali za cieľ zvýšiť povedomie o spoločnosti a zabezpečiť nábor nových talentov.

V prvom kole sme sa zameriavali na Košice, kde sme využili citylighty ako efektívny spôsob oslovenia potenciálnych záujemcov. Naša kampaň bola podporená tlačovou konferenciou a ďalšími promo akciami, ktoré ponúkali príležitosť zoznámiť sa s IXONOS a ich ponukou.

Vďaka úspechu prvého kola nás IXONOS požiadala o pokračovanie v spolupráci. V druhom kole sme sa sústredili na online inzerciu, ktorú sme realizovali prostredníctvom overených kanálov na rôznych webových portáloch. Týmto spôsobom sme dosiahli širšiu cieľovú skupinu a zvýšili záujem o IXONOS.


SCHÜLE Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Schüle Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1999 v Poprade na Slovensku ako súčasť skupiny Schüle. Vyrába presné hliníkové tlakové odliatky pre automobilový priemysel.

Skupina Schüle: Je nemecká skupina, ktorá je líderom v oblasti vysokopresných tlakových odliatkov.

Spolupráca s firmou: Je to dlhodobá a úspešná spolupráca, ktorá začala výzvou na vytvorenie informačného systému pre spoločnosť Schüle. Naša firma LUMINA, spol. s r.o. predložila grafickú víziu, ktorá bola v úzkej spolupráci s pracovníkmi spoločnosti Schüle v Poprade doplnená a úspešne realizovaná.


KOSIT, a.s. Zmeňme odpad na surovinu …

Naša agentúra LUMINA, spol. s r.o. mala tú česť, byť partnerom firmy KOSIT a.s. počas dlhých 13 rokov. Za toto obdobie sme spolu prešli mnohými zmenami, úspechmi a projektmi. Vždy sme sa snažili priniesť kreatívne a kvalitné riešenia, ktoré by podporili imidž a poslanie KOSIT a.s..

Naše spolupráce zahŕňali rôzne oblasti, ako napríklad:

Reklamné kampane, ktoré upútali pozornosť a zvýšili povedomie o firme KOSIT, a.s..
Označenie širokého vozového parku, zberných dvorov a Centra Enviromentálnej výchovy, ktoré zvýraznili identitu a hodnoty KOSIT, a.s.
Fullservisová podpora pri dodávkach a brandingu reklamných predmetov, reklamného textilu, pracovného oblečenia a tlačovín, ktoré zjednotili vizuálny štýl a komunikáciu KOSIT, a.s.
Spolupráca pri osvete v oblasti separovaného zberu, zahŕňala každoročné súťaže, podujatia, vydávanie spravodajcu a kalendárov, ktoré motivovali a vzdelávali školákov a širokú verejnosť.
Sme hrdí na to, že sme boli súčasťou tejto úžasnej spolupráce a že sme mohli prispieť k rastu a rozvoju firmy KOSIT, a.s..