Profesionálne grafické a marketingové služby – Referencie

Našim cieľom je odlíšiť sa netradičným grafickým designom ale aj filozofiou prevedenia kampane. Sme jednoducho LUMINA hľadíme nie z pohľadu predávajúceho, ale z pohľadu kupujúceho a užívateľa služieb, produktov. Našim cieľom je odlíšiť sa netradičným grafickým designom ale aj filozofiou prevedenia kampane. Sme jednoducho LUMINA – poskytujeme profesionálne grafické a marketingové služby s ohľadom na potreby a očakávania našich klientov. Hľadíme nie z pohľadu predávajúceho, ale z pohľadu kupujúceho a užívateľa služieb, produktov. Naša práca je dôkazom našej oddanosti kvalite a inovácii.

ZAVESOVO.SK Tvoríme Váš domov

zavesovo-sk,Profesionálne grafické a marketingové služby - Referencie - full service - reklamnej agentúry LUMINA

Závesovo s.r.o. je nová a dynamická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu závesov a záclon na mieru. Ponúka široký sortiment látok, farieb a vzorov, ktoré prispôsobia vášmu interiéru a vkusu.

Pre firmu Závesovo s.r.o. sme v rekordne krátkom čase vytvorili e-shop zavesovo.sk, ktorý je moderný, prehľadný, funkčný a ľahko použiteľný. Štart bol podporený intenzívnou kampaňou prostredníctvom sociálnych médií. Vďaka tomu sa e-shop stal veľmi populárnym a začal zaznamenávať vysoký nárast objednávok. Pri vývoji bol kladený dôraz na SEO.

Okrem e-shopu sme pre firmu Závesovo s.r.o. poskytli aj ďalšie komplexné reklamné služby, ktoré zvýšili jej prestíž a viditeľnosť. V oblasti tlače sme vyrobili letáky, plagáty, brožúry, magnetky, katalógy a elegantné vzorkovníky, ktoré zákazníkom uľahčujú výber látok.


IXONOS: dizajn, ktorý mení svet

ixonos - reklamné kampane na východe kde nič nieje

IXONOS je technologická spoločnosť, ktorá sa venuje dizajnu a inovácii. Založená v roku 1994 v Helsinkách vo Fínsku, IXONOS sa stala globálnym lídrom v oblasti informačných technológií a služieb.

Naša agentúra postupnými výberovými kolami s konkurenčnými agentúrami získala realizáciu dvoch reklamných kampaní pre firmu IXONOS, ktoré mali za cieľ zvýšiť povedomie o spoločnosti a zabezpečiť nábor nových talentov.

V prvej kampani sme sa zamerali na Košice, kde sme využili citylighty ako efektívny spôsob oslovenia potenciálnych záujemcov. Naša kampaň bola podporená tlačovou konferenciou a ďalšími promo akciami, ktoré ponúkali príležitosť zoznámiť sa s IXONOS a ich ponukou.

Vďaka úspechu prvej kampane nás IXONOS požiadala o pokračovanie v spolupráci. V druhom kole sme sa sústredili na online inzerciu, ktorú sme realizovali prostredníctvom Google Ads. Týmto spôsobom sme dosiahli širšiu cieľovú skupinu a zvýšili záujem o IXONOS.


SCHÜLE Slovakia, s.r.o.

Schüle - komplexné reklamné služby lumina

Spoločnosť Schüle Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1999 v Poprade na Slovensku ako súčasť skupiny Schüle. Vyrába presné hliníkové tlakové odliatky pre automobilový priemysel.

Skupina Schüle: Je nemecká skupina, ktorá je líderom v oblasti vysokopresných tlakových odliatkov.

Spolupráca s firmou: Je to dlhodobá a úspešná spolupráca, ktorá začala výzvou na vytvorenie informačného systému pre spoločnosť Schüle. Naša firma LUMINA, spol. s r.o. predložila grafickú víziu, ktorá bola v úzkej spolupráci s pracovníkmi spoločnosti Schüle v Poprade doplnená a úspešne realizovaná.


KOSIT, a.s. Zmeňme odpad na surovinu …

profesionálne grafické a marketingové služby KOSIT

Naša agentúra LUMINA, spol. s r.o. mala tú česť, byť partnerom firmy KOSIT a.s. počas dlhých 13 rokov. Za toto obdobie sme spolu prešli mnohými zmenami, úspechmi a projektmi. Realizovali sme kreatívne a kvalitné riešenia, ktoré podporili imidž a poslanie KOSIT a.s..

Profesionálne grafické a marketingové služby:

Reklamné kampane, ktoré pútali pozornosť a zvýšili povedomie o firme KOSIT, a.s..
Označenie širokého vozového parku, zberných dvorov a Centra Enviromentálnej výchovy, ktoré zvýraznili identitu a hodnoty KOSIT, a.s.
Fullservisová podpora pri dodávkach a brandingu reklamných predmetov, reklamného textilu, pracovného oblečenia a tlačovín, ktoré zjednotili vizuálny štýl a komunikáciu KOSIT, a.s.
Spolupráca pri osvete v oblasti separovaného zberu, zahŕňala každoročné súťaže, podujatia, vydávanie spravodajcu a kalendárov, ktoré motivovali a vzdelávali školákov a širokú verejnosť. Rozsiahly viacročný program venovaný edukácii občanov Košíc v oblasti separovaného zberu.
Sme hrdí na to, že sme boli súčasťou tejto úžasnej spolupráce a že sme mohli prispieť k rastu a rozvoju firmy KOSIT, a.s..