Roll Up prenosná reklama

Roll-up bannery sú skvelým nástrojom na prenosnú reklamu. Tieto rolovateľné bannery sú atraktívnym spôsobom, ako upútať pozornosť a komunikovať s vašou cieľovou skupinou. Pozrime sa na niektoré dôležité aspekty roll-up reklamy:

Výhody roll-up bannera

 • Prenositeľnosť: Roll-up bannery sú ľahké a jednoducho sa zrolujú. Môžete ich ľahko prenášať na rôzne podujatia, výstavy, prednášky alebo do obchodov. Na prenos slúži dodávané látkové puzdro ktorého rozmery sú 10 x 10 x 80 cm alebo 10 x 10 x 100 cm v závislosti od šírky rollupu.
 • Účinnosť: Umiestnenie na výrazných miestach pri príchode do objektu, priláka pozornosť okoloidúcich. Pri tvorbe grafiky dávame dôraz na správne rozloženie prvkov pre kľúčovú úspešnú komunikáciu a podporu firemnej identity. Na zvýšenie efektu používame banner na ktorý tlačíme grafické motívy so sivou zadnou stranou ktorá vytvára blockout efekt a nedovoľuje priesvitnosť tohto materiálu zo zadnej strany. Pri prezentáciách vo väčších priestoroch odporúčame väčšie množstvo týchto prezentačných stien. Umiestnením viacerých roll-upov viete nahradiť alebo podporiť informačný systém.
 • Všestrannosť: Výhodou roll-up bannerov je vymeniteľnosť samotného plátna za aktuálny. Využitie odporúčame pri firemných seminároch, akciách, prednáškach a časovo obmedzených akciách.
 • Rýchlosť: Rozloženie je veľmi krátke a jednoduché zvládne ho jedna osoba. To isté platí aj o jeho zložení a uložení do prepravného púzdra.
 • Druhy roll-up bannerov:
  • ECONOMY: Kvalitný, odolný a najpoužívanejší model s opornými nožičkami.
  • DELUXE: Elegantnejší model s chrómovými koncovkami a širšou základňou vybavenou sklápacími nožičkami.
 • V rozbalenej forme je banner napnutý pomocou skladacej tyče zloženej z troch častí.
 • Jeho stabilitu zabezpečuje pevná základňa a podporné nohy z hliníka odporúčame použitie výhradne v interiéri.

Roll-up bannery sú efektívny spôsob prezentácie značky, služby a produktov. Ich prenositeľnosť, ľahká manipulácia, skladovateľnosť a účinnosť ich robia obľúbeným nástrojom medzi reklamnými materiálmi.

Lekárska Fakulta UPJŠ Košice
roll-up pre mesto Košice
KARSIVAN reklamný roll-up
IXEL reklamný roll-up
Podpora produktu Porcilis reklamným roll-upom
invega reklamný roll-up
roll up pre Koňakový bar
Okenné fólie roll-up